dekoratë në shtëpi faux lëkurë dashi lesh Rug cilësi të lartë drejtkëndësh të bardhë qilim leshi tekstile në shtëpi - China Trade Wenwen Co, Ltd
 • Mbështetje Call + 86-319-8280015

dekoratë në shtëpi faux lëkurë dashi lesh Rug cilësi të lartë tekstile drejtkëndësh të bardhë qilim leshi në shtëpi

Përshkrim i shkurtër:

 Application: Bathroom, Bedroom, Car, Commercial, Decorative, Home, Hotel, Outdoor name: Faux Sheepskin Carpet,Faux Lambskin Carpet,Long Fur Synthetic Wool Carpet Artificial Lambskin Rugs fur material: faux fur used:  Floor Area Rugs/bed/carpet size: 120x100cm,150x100cm or customized shape: sheep ,rectangle ,round etc Primary Competitive Advantage 1. We are the direct factory with good price and fast delivery Time. 2. Professional design team work with you. 3.Professional QC team to guarante...


 • Materiali: 100% Acrylic
 • Style: Plain, Artificial faux sheepskin fur White rug throw cushion carpet
 • Pattern: Shaggy
 • Design: Artificial faux sheepskin fur White rug throw cushion carpet
 • Technics: Hand Hooked
 • Use: Bathroom, Bedroom, Car, Decorativ
 • Size: 120x100cm,150x100cm or customized
 • Vendi i origjinës: Hebei, China (Mainland)
 • Numri Model: Long Wool Carpet
 • Emri i produktit: Artificial faux sheepskin fur White rug throw cushion carpet
 • Ngjyra: White, gray, brown, black or custom
 • Backing: suede
 • Perdorimi: home decoration,car seat cover,carpet on the floor or bed
 • Clean: Cold water washing
 • Feeling: Comfortable artificial fur
 • Item: Artificial Faux Fur Fabric
 • Detail Product

  Produkt Tags

   Application: Bathroom, Bedroom, Car, Commercial, Decorative, Home, Hotel, Outdoor

  Emri: faux lëkurë dashiCarpet, Faux qingji Carpet, Long lesh sintetike Wool Carpet Artificial qingji Rugs
  fur material: faux fur
  used:  Floor Area Rugs/bed/carpet
  Siperfaqja: 120x100cm, 150x100cm ose përshtatur
  formë: dele, drejtkëndësh, rrumbullakët, etj

  Advantage Konkurruese fillore
  1. Ne jemi fabrikë të drejtpërdrejtë me çmim të mirë dhe të ofrimit të shpejtë Koha.
  2. Professional punën ekipi i projektimit me ju.
  3.Professional ekipi QC për të garantuar cilësinë e lartë.
  4.We kanë produkte të besueshme, të çmimeve konkurruese dhe më të mira pas shitjes shërbimi.
  ofrimit 5.Quick dhe paketa standarde eksportuese.
  6. Çmimi jonë është e arsyeshme dhe për të mbajtur me cilësi të lartë për çdo klientët.
  7. Shërbimi OEM.
  8. Shërbimi ODM.

  Decorative-Soft-rectangular-White-Lambskin-Faux-Fur

  Shipping:
  1.DHL/UPS/EMS/FEDEX/TNT/and kështu me radhë.
  2.Shipping metodë sipas kërkesës tuaj detaje.
  zbritje 3. anijeve është e ndryshme në sezonin e ndryshme dhe varet nga pesha të ndryshme gjithashtu; Ne do të zgjedhin të lirë dhe më të sigurta në rrugën per sasi tuaj të detajuar.

  Shipping  Details
  Sea transportation: Your order weight is high; You want to pay less freight; You don’t want the products urgently.
  Features: Longer shipping time(about 15-30 days);low shipping cost, safe.

  Air transportation: Your ordering weight is low; You want sample; you want the products urgently

  Feature: Fast delivery (4-10 days); high shipping cost; safe.

  We need give you the fittest price, the delivery time, shipping terms and payment.
  Most importantly, your demands is our offering standard.

  We insist that quality and honesty come first.
  We will be very happy to answer your questions in 24 hours.
  If you have any inquiry or requirements, Please feel free to contact us, We are looking forward to the opportunity of serving you.
  How to order:
  Please provide the product you need parameters:
  1. You need the product name
  2. You need the amount of products
  3. You need the material of products
  4. You need the product specifications
  Because it is convenient we can more quickly to give you a quotation. Thanks!

 • I mëparshëm:
 • Tjetër:

 • 
  WhatsApp Online Chat !