• Mbështetje Call + 86-319-8280015

FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

1: Si mund të blejnë produkte në vendin tim?

Ju lutemi të na dërgoni një hetim ose e-mail, ne do të përgjigjeni për ju dhe të ju dërgoj një urdhër të sigurimit të tregtisë, nëse keni nevojë.
Ne mund të ndjekim Foto / model / kartelën tuaj permasa të të mostrave për ju.

2: Çfarë lloj i produkteve të keni?

Kryesisht në lidhje me galvanizuar, Faux produkt lesh, lesh të lëkurës, Rubber / EPDM / PVC nënshkrimin strips, Ngjyra pjatë çeliku; Këto produkte mund të personalizohet sipas kërkesës tuaj.

3: Pse të zgjidhni ju?

3: me 'përvojë të eksportit, volum eksporti vjetor prej 80.000 në 100.000, dhe punëtorëve tanë më shumë se 10 vjet përpjekje së bashku, ne besojmë se ne mund t'ju japin me produktet më profesionale dhe të shërbimit për të ndihmuar kompaninë tuaj të siguruar një vend konkurrues në tregun tuaj.

4: Si mund të kontrollit të cilësisë së produkteve?

Ne kemi një rrjedhë të rreptë dhe të plotë të procesit për të kontrolluar cilësinë tonë. Inspektimet e çdo hap do të bëhet gjatë procesit të prodhimit. Përveç kësaj, ne kemi QC profesionale për të bërë inspektimin e mostrave çdo ditë.

5: A mund të marrim mostër të lirë?

Mostra pa pagesë mund të sigurohet, vetëm na tregoni specifikacionet ju nevojitet dhe ne do të bëjmë çmos për të ju dërgojnë të mostrës asap. Por nuk paguajnë të anijeve.

6: Çfarë është e ofrimit?

për mostër është koha e dorëzimit është 5- 7 ditë. urdhërat enë janë rreth 15-40 ditë. Kjo varet nga sasia specifike

7: A paketimin e sigurt dhe të arrijnë në kushte të mira?

Po, garanci e sigurt Paketimi, të gjitha produktet do të mbërrijë derën tuaja përgjigje të mirë conditions.We për problemin e anijeve në qoftë se ka për fat të keq është.

8: A është rënie të anijeve në dispozicion?

Po, kjo është, ne mund të dërgoni të gjithë botën.

Kënaqësinë e klientit është ndjekje tonë!
Nëse keni një pyetje tjetër, pls mos ngurroni të na kontaktoni!

Duan të punojnë me ne?WhatsApp Online Chat !