• Mbështetje Call + 86-319-8280015

kompani

Workshop:

2 (3)

Workshop Të tjera:

Rregulloje forma të ndryshme të vulave EPDM gome-rrip
Textile MillWeaving Plant

Zyrat tona:

Ne fitohen se talent është themeli i zhvillimit të ndërmarrjeve, ne kemi një profesionist Ekipi i shitjes, pas shitjes ekipit dhe ekipi inxhinieri, si dhe ne kemi dhomën tonë myk, cilësisë dhe prodhimi koha e bukur të ketë një garanci të mirë.
Duke u bazuar në rritjen e vëllimit të konsumatorëve, do të vazhdojë të hapë dy degë në të ardhmen, të rrisë aftësinë tonë për qëllim tretjen, në mënyrë që klientët janë të kënaqur me produktet dhe shërbimet tona.

2 (1)
2 (2)
2 (3)
2 (4)

Fabrika:

Custom qilim artificial lesh (1)
Custom qilim artificial lesh (3)
Custom carpet11 artificial lesh (4)
Custom qilim artificial lesh (2)
Custom qilim artificial lesh (3)


WhatsApp Online Chat !