• Mbështetje Call + 86-319-8280015

Rreth nesh

Hebei Wenwen Trade Co, Ltd jemi një kompani e integrimit duke përfshirë prodhimin, shitjen, eksport, kompania jonë ka miratuar një sistem të menaxhimit të ndërmarrjeve moderne dhe ekip profesional të tregtisë së jashtme, respektimi i "integritetit të bazuara, konsumatorit të parë" një parim të shërbimit, të produkte janë eksportuar në Amerikë, Australi, Europë, Lindjen e Mesme, Azinë Juglindore, Afrikë, më shumë se 40 vende dhe rajone, fitoi shumicën e konsumatorëve lavdërimi dhe besimit dhe të vendosur një marrëdhënie afat-gjatë të biznesit të kompanisë cooperation.Our ka të bëhet një nga kompanitë lokale kryesore dhe ka dhënë një kontribut të shquar në zhvillimin e ekonomisë lokale. Ne mund të ofrojë shërbime OEM.

Produktet tona kryesore:

FAUX FUR PRODUKTI, lesh lëkurën ;
Të gjitha llojet e rrobave prej pelushi, lesh faux, lesh të rreme, qeth lesh, jacquard prej pelushi, të kafshëve lesh imitim, tip-shkarkimit lesh, lesh artificial, qengji lesh, të lartë grumbull pëlhurë prej pelushi dhe produkte të tjera të ngjashme të cilat janë përdorur gjerësisht për lodra, veshje, rroba jakë, rroba, veshje, rreshtim lesh, pallto, e brendshme e veshje, batanije, sofas, qilima, këpucë, jastekë, jastëkët, materialeve dekorative, shtresa e mbulesa, tekstile në shtëpi dhe shumë produkte të tjera.

Gomës VULOSJES / EPDM / PVC shirita ;
Uses EPDM, PVE, TPE, CR, NR, NBR, TPR, Silica dhe të tjera për prodhimin e një seri të produkteve, uch si shirita të gomës vulosjes, derës dhe shirita gome dritare vulosjes, foamed mbyllja shirita, sfungjer strips nënshkrimin gome, produkte stolisje të gomës. Aplikuar në automobilave, ndërtimit të anijeve, ndërtimit të dyerve dhe dritareve, pajisjeve elektrike, banjo, inxhinieri tubacionit dhe industritë mekanike dhe elektrike.

COLOR Steel Plate ;
Produktet kryesore janë prepainted çeliku i galvanizuar dhe çeliku i galvanizuar dhe çeliku Galvalume dhe çeliku anti-gisht dhe fletë corrugated çeliku, të cilat janë përdorur kryesisht në fabrika të vogla, supermarkete, stacionet hekurudhore, stadiume, aeroporte, ndërtesa tregtare, magazina, lehta çeliku dhe anije të ndërtimit, industrinë e automobilave dhe të mbajë shtëpinë aplikim.
Të gjitha këto produkte në përputhje me ISO 9001 Quality Management System dhe ISO 14001 Sistemit të Menaxhimit Mjedisor, dhe gjithashtu të përmbushur standarde kineze kombëtare dhe standard ASTM.

Për më shumë relateds produktet, ju lutem vizitoni faqen tonë zyrtare: www.wenwencf.com

Përparësitë tona:
    1) mbi 10 vjet eksperiencë në eksportimin e produkteve të përafërta me të na bëjnë shumë më profesionale!
    2) Sistemi rreptësisht të kontrollit të cilësisë nga zgjedhjen e materialit për përpunim!
    3) të çmimeve konkurruese dhe koha e shkurtër e dorëzimit!
    4) Sigurimi i produktit relateds shërbimit customization!

Hebei Wenwen Trade Co, Ltd gjithmonë të jetë dakord me strategjinë e biznesit të "produkt me cilësi të lartë dhe çmim të arsyeshëm", koncepti i shërbimit "duke treguar respekt për ty dhe duke u përpjekur për të mirën tonë", dhe frymën profesionale e "ndershmëri, risi, entuziazmi, siguri "për të ofruar klientëve produkte të mira dhe shërbime.

2 (1)2 (2)WhatsApp Online Chat !