• Mbështetje Call + 86-319-8280015
  • fadsf

Hebei Wenwen Trade Co., Ltd. Provide high quality products for global customers!

Hebei Wenwen Trade Co, Ltd jemi një kompani e integrimit duke përfshirë prodhimin, shitjen, eksport, kompania jonë ka miratuar një sistem të menaxhimit të ndërmarrjeve moderne dhe ekip profesional të tregtisë së jashtme, respektimi i "integritetit të bazuara, konsumatorit të parë" një parim të shërbimit, të produkte janë eksportuar në Amerikë, Australi, Europë, Lindjen e Mesme, Azinë Juglindore, Afrikë, më shumë se 40 vende dhe rajone, fitoi shumicën e konsumatorëve lavdërimi dhe besimit dhe të vendosur një marrëdhënie afat-gjatë të biznesit të kompanisë cooperation.Our ka të bëhet një nga kompanitë lokale kryesore dhe ka dhënë një kontribut të shquar në zhvillimin e ekonomisë lokale. Ne mund të ofrojë shërbime OEM.

Faux Fur

Një pëlhurë prej pelushi që duket si lesh një kafshës. Villi janë të ndarë në dy shtresa, shtresa e jashtme është shpohet lehta dhe trasha të drejta, shtresa e brendshme është fiber fine dhe të butë të shkurtër. lesh artificial është përdorur zakonisht me tunika, linings veshje, kapele, collars, lodra, dyshekë, dekoratat e brendshme, dhe qilima. Metodat prodhuese përfshijnë punë me shtiza (ind thurje, prish punë me shtiza dhe qepur) dhe endje. Metoda e thurje thurje ind është më e shpejtë në rritje dhe më gjerësisht ...
Faux Fur

nënshkrimin strip

Vulat nënshkrimin strip një lloj gjë, duke e bërë nuk është e lehtë për të hapur dhe ajo luan një rol në thithjen shoku, i papërshkueshëm nga uji, izolimit të tingullit, izolim të ngrohjes, parandalimin pluhur, dhe fiksimit. Seals janë bërë prej gome, letre, metali, plastike dhe shumë materiale të tjera. Që nga viti 1980, strips vulë gome janë aplikuar për automobila, dyer dhe dritare, kabinete, frigoriferë, kontejnerë dhe industri të tjera. Në përputhje me kërkesat e industrive të ndryshme, ata kanë zhvilluar unik ...
nënshkrimin strip

guardrails autostradë

Parmak autostradë pa pagesë është i përbërë nga dy barriera mbrojtëse çeliku valëzuar dhe dy poste të shtrënguara në mënyrë të vendosur në mes të dy. Të dy mesazhe janë clamped në mes të dy guardrails çeliku valëzuar. Kur autostradë është në veprim normal, parmak mund të futet lehtësisht në para-instaluar vrimë futje në hapjen për të mbrojtur dhe izoluar parmak nga jashtë rrugës. Ajo është uniforme dhe e bukur. Kur automjeti përplaset me të, sepse parmak çelik valëzuar ka dreq të mirë ...
guardrails autostradë

Color bordit të veshura

Cai Tuban, i njohur gjithashtu si pjatë ngjyra, pjatë ngjyra. çeliku pjatë ngjyra e veshura është bërë e pllakës së ftohtë-mbështjellë çeliku dhe pllakës së çelikut galvanizuar si një substrat, nënshtruar sipërfaqe pretreatment (degreasing, pastrimi, kimike trajtimit konvertimit), të veshura nga një metodë të vazhdueshëm (metode shtresë rul) pjekur dhe ftohur Produkte . Pjatë çeliku të veshura ka pesha të lehta, pamja e bukur dhe rezistencë të mirë korrozioni, dhe mund të jenë të përpunuara direkt. Ai siguron një lloj të ri të lëndëve të para ...
Color bordit të veshura

In January-February 2018, Hebei Iron ...

Sipas statistikave nga Shoqata e Industrisë Hebei metalurgjik, nga janari deri në shkurt 2018, të ardhurat kryesore të industrisë së çelikut në Hebei Province ishte 156.106 miliardë juan, një rritje nga viti në vit prej 5.03%, të kontabilitetit për 27.67% të provincës së kryesore Të ardhurat industriale të biznesit; fitimi ishte 9840000000. Yuan, një rritje prej 53.76% nga viti në vit, duke zënë 30.47% të fitimeve industriale të krahinës. Në periudhën janar-shkurt, kryesore ma ardhurat e biznesit ...
Në janar-shkurt 2018, Hebei Iron & Steel Industry realizuar një viti në vit rritje 53,76% të fitimeve
    
    WhatsApp Online Chat !