• повик за поддршка + 86-319-8280015

Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

1: Како можам да ги купите производи во мојата земја?

Ве молиме пратете ни истрага или е-пошта, ние ќе ви одговори на вас и ќе ти испратиме цел трговски осигурување ако треба.
Ние може да се следи на вашата слика / шема / големината на табелата да се направи примероци за вас.

2: Каков вид на производи имате?

Главно за поцинкувана, Faux крзно производи, крзно кожа, гума / EPDM / ПВЦ запечатување ленти, челик боја; Овие производи може да се прилагоди во зависност од вашите барања.

3: Зошто да се избере?

3: Со повеќе од 10 години извоз искуство, годишен обем на извоз на 80,000mt да 100,000mt и нашата работничка напори заедно, ние веруваме дека можеме да ви овозможи со повеќето професионални производи и услуги да им помогне на вашата компанија обезбеди конкурентна место во на пазарот.

4: Како да се контролира квалитетот на производите?

Имаме строга и целосна контрола на процесот на проток на нашиот квалитет. Инспекции на секој чекор ќе се врши во текот на процесот на производство. Покрај тоа, имаме професионални КК да се направи инспекција земање примероци секој ден.

5: Може ли да се добие бесплатен примерок?

може да се обезбеди бесплатен примерок, само да ни кажете спецификациите ви треба и ние ќе се потрудиме да ви испрати примерокот побрзо. Но не плаќаат за превозот.

6: Што е испорака?

време на испорака примерок цел е 5- 7 дена. Контејнер наредби се околу 15-40 дена. Тоа зависи од одредена количина

7: Дали пакувањето безбедно и пристигне во добра состојба?

Да, сигурен гаранција за пакување, сите производи ќе пристигне вашата врата под добри conditions.We одговор на проблемот на превозот, ако има, за жал е.

8: Дали капка превозот на располагање?

Да, тоа е, ние може да се испрати во светот.

Задоволството на клиентите е нашата потрага!
Ако имате било друго прашање, pls се чувствуваат слободни да контактирате со нас!

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Online Chat !