• повик за поддршка + 86-319-8280015

Контактирајте не

Хебеј Wenwen трговија копродукции, Ltd

адреса

Бр 008 Guangzong округот Индустрискиот парк, Xingtai, Hebei, Кина

Е-пошта

xin@wenwencf.com

man@wenwencf.com

like@wenwencf.com

телефон

Тел: 86-319-8280015

Факс: 86-319-8280015

Мобилен: + 86-159-3195-0383

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Online Chat !