• повик за поддршка + 86-319-8280015

Дизајн и развој

3 (3)
3 (2)

Ние исто така имаат можност да се дизајнира развој на алатки. Може да се развие за обработка на мувла со доставени мостри. Со силна техничка сила, заврши опрема, напредни тест објекти, нашите производи се добро примени квалитет со конкурентна цена и во домашната странските пазари.

3 (1)


WhatsApp Online Chat !