• повик за поддршка + 86-319-8280015

култура

Нашата секогаш да користите "квалитет прво, интегритетот-базирани" бизнис филозофијата Креирај подобри производи за заедницата! Нашата компанија стана една од локалните водечки компании и направија исклучителен придонес во развојот на локалната economy.The производи се извезени во Америка, Австралија, Европа, Блискиот Исток, Југоисточна Азија, Африка, повеќе од 40 земји и региони, го освои мнозинството на корисници пофалби и доверба и да се воспостави долгорочен бизнис односи на соработка.
Хебеј Wenwen трговија копродукции, Ltd, ќе бидеме пријатели со различни земји нека рака под рака за подобра иднина!WhatsApp Online Chat !