• повик за поддршка + 86-319-8280015

компанијата

Работилница:

2 (3)

Други Работилница:

Персонализација на различни форми на EPDM-гумени печати лента
Текстил MillWeaving растенијата

Нашата канцеларија:

Ние awared дека талентот е основа на развој на претпријатието, ние имаме стручен тим за продажба, по продажбата на тимот и инженерски тим, како и ние си имаме свој мувла соба, квалитетот и времето за производство на калапи имаш добра гаранција.
Врз основа на зголемување на обемот на клиентите, ќе продолжи да се отвори две гранки во иднина, да се зголеми нашата цел варењето способност, така што корисниците се задоволни со нашите производи и услуги.

2 (1)
2 (2)
2 (3)
2 (4)

Фабрика:

Прилагодено вештачко крзно тепих (1)
Прилагодено вештачко крзно тепих (3)
Прилагодено вештачко крзно carpet11 (4)
Прилагодено вештачко крзно тепих (2)
Прилагодено вештачко крзно тепих (3)


WhatsApp Online Chat !