• повик за поддршка + 86-319-8280015

за нас

Хебеј Wenwen трговија копродукции, Ltd е една компанија интеграција, вклучувајќи производство, продажба, извоз, нашата компанија донесе модерната претпријатие систем за управување и професионални надворешна трговија тим, да се почитуваат "интегритет-базирани, прв клиент" принципот на услугата, производи се извезуваат во Америка, Австралија, Европа, Блискиот Исток, Југоисточна Азија, Африка, повеќе од 40 земји и региони, го освои мнозинството на корисници пофалби и доверба и да се воспостави долгорочен бизнис односи на cooperation.Our компанија има стане еден од локалните водечки компании и направија исклучителен придонес во развојот на локалната економија. Ние може да обезбеди OEM услуги.

Нашите главни производи:

Faux крзно ПРОИЗВОД, крзно кожа ;
Сите видови на кадифен ткаенина, faux крзно, лажни крзно, руно крзно, Жакард кадифе, на животните вештачка кожа, врвот празнење крзно, вештачко крзно, јагнешко крзно, висок купот кадифен ткаенина и други слични производи кои се популарно се користи за играчки, облека, јака ткаенина, облека, облека, крзно поставата, капут, внатрешниот на облека, ќебиња, софи, теписи, чевли, перници, перници, декоративни материјали, постелнината, домашен текстил и многу други производи.

Гумени / EPDM / PVC запечатување ленти ;
Користи EPDM, PVE, TPE, CR, NR, NBR, TPR, силициум и други да се производство на серија на производи, uch како гума запечатување ленти, вратата и запечатување прозорец гумени ленти, foamed запечатување ленти, сунѓер гумени запечатување ленти, декорација производи од гума. Применуваат во автомобилската индустрија, бродоградба, изградба на врати и прозорци, електрични апарати, бања, гасоводот инженеринг и механички и електрични индустрии.

БОЈА челик ;
Главните производи се prepainted галванизиран челик и галванизиран челик и Galvalume челик и анти-прст челик и брановидни челични лимови, кои се користат главно во мали фабрики, супермаркети, железнички станици, стадиони, аеродроми, трговски објекти, магацини, светло челик и бродоградба, автомобили и куќа држете уредот индустрии.
Сите овие производи се во согласност со ISO 9001 системот за управување со квалитет ISO 14001 управување со животната средина, а исто така се состане со кинескиот национален стандард и ASTM стандарди.

За повеќе relateds производи, ве молиме посетете ја нашата официјална веб-страница: www.wenwencf.com

Нашите предности:
    1) Над 10 години искуство и со извоз на сродни производи ни прават многу професионални!
    2) Строго контрола на квалитетот на системот од изборот на материјал за обработка!
    3) конкурентна цена и најкраткиот рок на испорака!
    4) обезбедување на relateds прилагодување услуга производ!

Хебеј Wenwen трговија копродукции, Ltd секогаш се придржува на бизнис стратегијата на "високо-квалитетен производ и прифатлива цена", на услугата концепт на "покажува почит за вас и обидувајќи се потрудиме", и професионален дух на "чесност, иновација, ентузијазам, sureness "за да им обезбеди на клиентите со најдобрите производи и услуги.

2 (1)2 (2)WhatsApp Online Chat !